$IMAGE1-left$Тема. «Фонетика. Графіка. Орфоепія. Орфографія»
Мета. Перевірити рівень знань з теми «Фонетика. Графіка. Орфоепія. Орфографія»; удосконалювати орфоепічні вміння і навички; розвивати увагу, кмітливість; виховувати в учнів наполегливість у навчанні, почуття дружби, взаємодопомоги.
Обладнання: кросворди, виготовлені на великих аркушах, надувний м’яч, дошка, підручник.
Хід уроку
І. Організаційна частина
Клас ділиться на дві команди, які обирають капітанів, назви. Назви команд капітаном аргументуються. Вчитель пояснює хід змагання, систему оцінювання.
ІІ. Розминка
1. Фонетичні загадки «Хто я?»
- Приголосний, глухий. Моя пара - [з].
- Голосний, ненаголошений. Можу уподібнюватися до [и].
- Приголосний, дзвінкий. Не маю пари. Знайдіть мене у слові лексика.
- Голосний, ненаголошений. Можу уподібнюватись до [у].
Під час проведення цього конкурсу команди повинні якнайшвидше відгадати задумане слово й вписати його в клітинки. Команда-переможець отримує 5 балів.
2. Фонетичний баскетбо
...
Читати далі »
Переглядів:
300
|
Додав:
адмін
|
Дата:
27.10.2014
|
|
Мета:
навчальна: закріпити й поглибити знання учнів про прикметник як частину мови, його значення, граматичні властивості, синтаксичну роль у реченні, сприяти виробленню в учнів уміння знаходити в тексті прикметники, визначати їхні граматичні категорії;
розвивальна: розвивати в учнів культуру мовлення, творчі нахили, такі вміння, як: аналіз, синтез, мислення умовними знаками, спостережливість, зорову пам'ять, прищеплювати навички пошукової діяльності та інтерес до виконання проблемно-ситуативних завдань;
виховна: виховувати любов та пошану до рідної України, її чарівної природи, мови через красу й велич минуло
...
Читати далі »
Переглядів:
675
|
Додав:
адмін
|
Дата:
27.10.2014
|
| |